KONST / Litografier / Färglitografi 12665345
nr 1266 5345
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, "Mirage". Signerad, daterad 1985, bladets mått: 107x71 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:02:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors